Profesjonalna obsługa księgowości korporacyjnej

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, którzy cenią sobie przejrzystośći transparentność, profesjonalizm i skuteczne zarządzanie firmą oraz jej finansami powołaliśmy SQUARE Accounting Services, jako profesjonalny podmiot oferujący pełną obsługę w zakresie księgowości korporacyjnej dla firm.

O nas

Obserwując rynek i widząc z jakimi problemami borykają się nasi klienci, postanowiliśmy połączyć kompetencje księgowe z wysoko wyspecjalizowanymi usługami doradztwa podatkowego. Specyfika naszej oferty opiera się na synergii zachodzącej na granicy rozliczeń księgowych i podatkowych, które są ze sobą nierozerwalnie związane.

Nieskrępowany przepływ wiedzy między księgowymi i doradcami w tym zakresie, pozwala rozwiać większość bieżących wątpliwości podatkowych, co istotnie odróżnia SQUARE od standardowych usług księgowych dostępnych na rynku.

Klienci otrzymują pewność, że gospodarowanie finansami w ich firmach przebiega zgodnie z obowiązującymi regułami, lecz z zachowaniem pełnej efektywności podatkowej. Świadczymy usługi księgowe w szerokim zakresie.

Square Accounting to

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ KORPORACYJNA

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

DORADZTWO FINANSOWE I KSIĘGOWE

Wspieramy m.in.:

Podmioty zarządzające nieruchomościami 

Projekty
developerskie

Spółki IT

Wrocławskie
Start-upy  

Polskie oddziały spółek zagranicznych

Fundacje rodzinne

Team Square Accounting

Agnieszka Świderska

Główna księgowa

Katarzyna Stasiak

Starsza księgowa

Karolina Świadek

Księgowa

Kontakt

Square Accounting Services
ul. Michalczyka 5
53-633 Wrocław

  • +48 71 342 11 54
  • biuro@sqradvisory.pl